عرقیات گیاهی

مرتب شده بر اساس: orderby نمایش:
نام گیاه پرخاصیت آلوئه ورا بیشتر برای مباحث زیبایی و سلامتی پوست و مو مطرح می شود در حالی که این گیاه معجزه های درمانی بیشماری دارد که در قسمت جزئیات به آن اشاره شده است.
0 تومان
وزن: 1 لیتر
آویشن (کد: )
آویشن دارای خواص بیشماری است که در قسمت جزئیات به تعدادی از آن اشاره شده است .این گیاه دارویی، بهترین درمان برای عفونت های تمام قسمت های بدن است.
0 تومان
وزن: 1 لیتر
اترج (کد: )
اترج در واقع همان بالنگ است که بوی بسیار مطبوعی دارد و همچنین حاوی مقادیر بسیار زیادی از ویتامین ث می باشد.
0 تومان
وزن: 1 لیتر
اسطوخودوس (اسطوقدوس) یا همان گیاه لاواندا سرشار از خاصیت و فوایدی است که برای آرامش جسم و روح تجویز می شود.
0 تومان
وزن: 1 لیتر
افسنطین (کد: )
عمده ترین خواص درمانی این گیاه که در پزشکی سنتی و نوین مطرح می باشد عبارت است از: ضد کرم (نام انگلیسی این گیاه Worm woodبیانگر این خاصیت است).
0 تومان
وزن: 1 لیتر
انیسون (کد: )
گیاهی با دانه های بسیار معطر است که آن را بادیان رومی نیز می گویند.
0 تومان
وزن: 1 لیتر
بابا آدم (کد: )
مختصری: بابا آدم که فیل گوش و آراقیطون نیز نامیده می شود،منبع غنی از پتاسیم، آهن و کلسیم است. خاصیت ضد دیابتی دارد و باعث کاهش قند خون می گردد.
0 تومان
وزن: 1 لیتر
بابونه (کد: )
بابونه یک گیاه فوق العاده است ،تقویت کننده مغز و اعصاب و قوای جنسی است، سلامت معده را برایتان به ارمغان می آورد و با نوشیدن آن خواب راحتی خواهید داشت.
0 تومان
وزن: 1 لیتر
بو علی سینا آن را در ردیف دارو های مقوی قلب جای داده برای آن اثر تقویت نیروی حیاتی بدن قائل شده و چنین بیان داشته که با مصرف آن بی حوصلگی ها و کج خلقی ها ازبین می رود.
0 تومان
وزن: 1 لیتر
تحقیقات نشان می‌دهد از آن جایی که برگ زیتون، عوامل زمینه‌ای فشار خون مثل چاقی، کلسترول خون و قند خون را کنترل می‌کند، می‌تواند باعث کاهش فشار خون نیز شود.
0 تومان
وزن: 1 لیتر
برگ چنار (کد: )
این درخت معمولا در کنار جویبار ها می روید و در پاییز برگ های خود را از دست می دهد . جوهر ، صنار ، عیثام ، دلب ، چنال وراس و دلبا از دیگر نام های درخت چنار است .
0 تومان
وزن: 1 لیتر
برگ گردو (کد: )
در انگليسي و فرانسه به درخت گردو به ترتيب Walnut و Noyer مي گويند. در طب سنتي برگ گردو به عنوان كاهنده قند خون شناخته شده است
0 تومان
وزن: 1 لیتر
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH